אודות

S-lock

כאשר רוצים לפתוח מנעול – אך אין מפתח – כנראה צריך להשתמש בשיטות אחרות. חלק מהן – זה לנסות לפתוח לבד, וחלק זה להזמין בעל מקצוע. הסיבה שבעל מקצוע עדיף למקרים כאלה – היא כי למנעולן מקצועי, מוסמך ומורשה יש את הכלים לפריצת מנעולים, שיאפשרו את האפקט המרבי, בזמן הקצר ביותר תוך שמירה על איכות הכלי שמנסים לפרוץ – בין אם מדובר בדלת, בכספת, ברכב וכיוצא בזה.

כי כשמנסים לפרוץ לבד – אין וודאות באם זה יעבוד, באם לא ייגרם נזק וכמה זמן זה ייקח. אך כשמזמינים מנעולן מקצועי ומוסמך – ניתן לשער כי יש לו את הכלים המתאימים באמתחתו, כמו גם את הניסיון הרלוונטי, כדי לבצע את פעולת הפריצה המתבקשת באופן היעיל והמיטיב ביותר. במידה ורוצים לוודא כי מדובר במנעולן מקצועי ומוסמך – ניתן לבקש לראות תעודת הסמכה, כמו גם תעודת יושר מהמשטרה. אמנם, תעודת יושר מהמשטרה כל אחד יכול להוציא, בלי קשר לעיסוקו – אך ניתן לבקש בכל מקרה. מנעולן מקצועי יבקש לראות תעודת זהות, כדי לוודא שהנכס אליו הלקוח מבקש פריצה – הוא אכן בבעלותו. אם כן, ניתן להשתמש באינדיקטורים האלה כדי לוודא אף קצת יותר שמדובר במנעולן שיעשה עבודה טובה ויאפשר כניסה דרך מנעול שמפתחותיו אבדו.

חברת S-lock היא למעשה רשת של בעלי מקצוע, מנעולנים, שישמחו לתת שירות בתחום פריצת המנעולים. בין אם מדובר במנעולים לרכב, או לדלת – רשת המנעולים של החברה תשמח לתת שירות, באופן הכי מקצועי, יעיל ותומך שיש ביכולתה. החברה מציעה את שירותי המנעולנות הבאים:

  • פריצה ופתיחה של כל סוגי המנעולים והדלתות
  • פריצה והתקנה של כל סוגי הכספות
  • פריצת רכבים וניתוק קודן (רכבים, אופנועים, משאיות)
  • התקנת/כיוון דלתות והחלפת צילינדר

נשמח ליצור איתך קשר

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

זאת ועוד, בפריסה ארצית ובזמינות מלאה. על כן, ניתן להרים טלפון ולבקש שיישלח מנעולן לכתובת המדויקת, בכל מקום בארץ – ולקבל שירות הולם לפריצת המנעול הסורר. מנעולני החברה יכולים להציג תעודת יושר מן המשטרה, כמו גם תעודת הסמכה למנעולנות – מה שידגים את אמינותם, בפני לקוחות שמבקשים לוודא כי הם בידיים טובות. אמנם, את תוצאות העבודה ניתן לוודא רק לאחר שנעשתה .

אחד הדברים המאפיינים את שירותי המנעולנות של החברה – הם יכולתה להציע הגעה של מנעולן למקום הקריאה תוך 15 דקות. מדובר בזמן הגעה זריז במיוחד, כל שכן שמדובר על חברה בפריסה ארצית, על כן סביר שאם לקוח ירים טלפון, קריאתו תתממש תוך זמן קצר. מה המחיר של שירותי מנעולנות? כמובן, זה נע ונד בהתאם לסוג השירות ולמועד בו הוזמן. באופן כללי ניתן להגיד שעלות ביקור מנעולן מתחילה אצלנו מ-99 ₪ לביקור, כאשר כל שקל מעל זה הוא בתיאום עם אופי השירות ומה שמתבקש מתוכו. ניתן לדבר על כל מקרה לגופו בשיחת טלפון מקדימה לביקור – כדי לתאם ציפיות מחיר.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו 077-2318883