פורץ כספות

זמינות 24/7

יש כל מיני סוגים של כספות, שפורץ כספות מנעול יכול לפתוח והן יכולות לשמש לכל מיני מטרות ואירועים. ישנן כספות קטנות וכספות גדולות – אשר לכל אחת מהן ייעוד קצת שונה. לפני שניכנס לנושא פריצת הכספות, שלכבודו התכנסנו כאן, נציין אפוא שכספת קטנה בהרבה מקרים יכולה להיות מאוד קלה לפריצה, כמו גם לעקירה מהקיר – או מכל מקום בו היא נמצאת, במידה ולא מקובעת היטב. על כן ייתכן שאם כבר קונים כספת – כספת ביתית גדולה, שיש לה מידות עובי מספקות, ששומרות על דפנותיה – יכולה להוות פתרון מצוין, בעיקר כאשר שומרים אותה במקום חבוי, נסתר וגבוה יחסית כמו הבוידעם (במידה והרעיון לא מוכר, נדוש וידוע מדי, כמובן) – כך שזה מוסיף מידה מסוימת של אבטחה עבור שמירה והגנה על דברי הערך המיועדים להישמר בכספת.

גודל הכספת – כן משנה

נדמה שלהרבה אנשים יש את אותה כספת קטנה, כספת ביתית שיכולה להיות מקובעת לקיר בעזרת כמה ברגים. למעשה, מדובר כאן בפתיחה של קופסא – על כן יש כל מיני שיטות להיכנס לקופסא מסוג זה. למנעולנים שונים יש שיטות פריצה שונות – כאשר הדבר העיקרי שאמור להוביל את הגישה שלהם בפריצת מנעול הכספת, הוא סגנון הנעילה של הכספת. כאשר סגנון הנעילה יכול להיות דיגיטלי או מכני.

במידה והכספת היא בעלת מנגנון נעילה דיגיטלי – כלומר, יש לה סוללות, היא עובדת ומתפקדת בזכות האנרגיה החשמלית של אותן סוללות – סביר שהיא נפתחת בסיסמא. פורץ כספות מיומן דיו כנראה יצליח לפתוח אותה בכמה שניות, זמן קצר במיוחד – על ידי שימוש במכות מובחרות בנקודות עיקריות בגוף הכספת, או על ידי שימוש בכלי שנקרא לום – כל זאת מבלי לייצר נזק לכספת.

נשמח ליצור איתך קשר

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

מורכבות מנגנון נעילה של כספות

במידה ולכספת הדיגיטלית יש מנגנון נעילה שלמעשה מגיע עם מנעול גיבוי שיש לו גם מפתח,  כלומר מנעול כספת שנפתח עם מפתוח, זה יכול להשפיע על הבחירה של פורץ כספות מנעול, כך שייבחר לפרוץ את הכספת הנזכרת לעיל באמצעות קידוח של המנעול, מנעול שבעיקרו הוא מכאני. לאחר תהליך הפריצה המדובר, ייתכן שהכספת תישאר שלמה – אך בלי המנעול המכאני, אלא עם הנעילה הדיגיטלית. בכל מקרה, אם פורצים את הרובד הדיגיטלי של הכספת – היא אמורה להישאר במצב שלם ושמיש. נוסף על כך – אם הקוד פשוט נשכח – המנעולן כנראה יוכל לאפס אותו דיי בקלות. איך זה יכול להיות? השמועה אומרת שמנעולנים מורשים יכולים לקבל את קוד המאסטר מיצרן הכספות, כך שהם למעשה יודעים איך לגשת לכספת ולפתוח אותה מן הרובד הדיגיטלי של מנגנון הנעילה שלה.

 

במקרה שפורץ הכספות מבקש לפרוץ כספת שיכולה להיפתח על ידי שימוש במפתחות – סימן שמדובר בתהליך פריצה מסובך יותר. מדובר במה שנקרא כספת מכאנית, ויש למעשה שתי דרכים לפרוץ כספות מכאניות. מדובר על פריצה שקטנה – שנעשית בכלים מיוחדים ומתאימים לפריצת כספות מכאניות. זו נחשבת דרך עדיפה יותר לפריצה, כיוון שהכספת נשארת במצב שלם ותקין לאחר השימוש. לא כל המנעולנים יודעים לעבוד עם השיטה, על כן לא בטוח שייעשה בה שימוש – חלק מהסיבה לכך היא שמתבקש סך מסוים של ניסיון, הבנה כמו גם כלים – כדי לדעת איך לעבוד בתצורת שיטה זו לפריצת כספות מכאניות.

מורכבות מנגנון נעילה של כספות

הדרך השנייה לפריצת כספות מכניות היא דרך קידוח – שניתן לעשות אותו במנעול או בדופן הכספת. נדמה שבהרבה מקרים הקידוח במנעול עדיף על פני הדופן – כיוון שאז הכספת נשארת פחות או יותר שלמה – וכל שצריך הוא להחליף את המנעול, שזה כנראה פשוט יותר מאשר להחליף את דופן הכספת.

על כן, אם זו פונקציה – אכן מומלץ לבקש מהמנעולן לקדוח במנעול על פני בדופן.

מה המחיר של פריצת כספת ביתית?

באופן עקרוני, המחיר הסטנדרטי נע ונד בין 250-350 ₪. במקרה כמובן שמדובר היה בתהליך פריצה פשוט ובמהיר, שזה למעשה המצב בהרבה מהכספות שלהן מנגנון נעילה דיגיטלי, כמו גם בחלק מהכספות המכאניות, אלו עם המפתחות. פריצת מנעול כספת במחיר מוזל הוא פונקציה של קלות הפריצה. המחיר עלול לעלות, אם מדובר בכספת עתיקה יותר – שעלולה להוסיף מורכבות לתהליך הפריצה, כמו גם אם היא יוקרתית או מיוחדת – על פי כן הפריצה יכולה להיות ארוכה יותר – מה שיכול להעלות את מחיר ביקור המנעולן. למעשה, כל דבר שיכול לסבך את מלאכת הפריצה הוא סיבה מספיק טובה לקבל עלות גבוהה יותר עבור השירות. כמו לדוגמה, הבקשה להתקנת מנעול פריצה בתום מלאכת פריצה, או פשוט להזמין מנעולן לשם מטרה זו.  מחיר מנעול כספת לדלת יכול להשפיע על המחיר הכללי – כאשר מבקשים שיותקן בתום

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו 077-2318883