מנעולן – כך תדעו לבחור נכון מנעולן מקצועי ומיומן

כל עולם המנעולנות עובר לא מעט שינויים בשנים האחרונות. שינויים אלה באים לידי ביטוי בהשתדרגותן של מערכות הנעילה במטרה למנוע כמה שיותר פריצות עויינות. מנעולנים רבים אשר עברו את מסלול ההכשרה לפני מספר שנים לא ידעו להתמודד עם סוגי המנעולים המתקדמים ביותר אשר כוללים רמות אבטחה גבוהות במיוחד שנועדו בכדי להקשות על פריצות עויינות. לכן, חשוב לדעת לבחור נכון מנעולן מקצועי אשר מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות כל העת בכדי ליישר קו עם הקידמה של מערכות הנעילה החדשות ביותר. אז רגע לפני שגם אתם בוחרים את המנעולנים שלכם, הנה לכם כמה נקודות חשובות שכדאי שתכירו.

מנעולן

הרכב נפגע בעת הליך הפריצה? האחריות היא של המנעולן שלכם !

ראשית, במידה ואתם נדרשים לסיועו של מנעולן רכב, חשוב לדעת כי מנעולן מקצועי אחראי לפרוץ את דלתות הרכב ללא כל פגיעה. פגיעה כלשהי ברכב אשר נבעה מחוסר מקצועיותו תהיה באחריותו הבלעדית ועליו תוטל האחריות לתקנה. אנשים רבים אשר בוחרים מנעולן רכב לא מודעים לנקודה זו ונאלצים להתמודד עם פגיעות שונות ברכב שנגרמו כתוצאה ישירה של שירות המנעולן. לעיתים תכופות, עלויות התיקונים גבוהות אף יותר מעלות כל שירותו של המנעולן. לכן, חשוב לוודא עם המנעולן שלכם טרם תחילת עבודתו כי הוא אחראי על כל פגיעה ברכב שנגרמה כתוצאה מעבודתו.

מנעולן 24 שעות ביממה – וודאו שהמנעולן שלכם זמין לשירותכם בכל שעות היממה

שנית, חשוב לוודא כי המנעולן שלכם זמין לשירותכם 24 שעות ביממה. מנעולן 24 שעות ביממה ישמח לעמוד לשירותכם בכל שעה ולכל צורך כך שגם אם נתקעתם מחוץ לרכב בשעות הלילה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיש מי שיסייע לכם. לא מעט אנשים חוזרים ממקומות בילוי בשעות הלילה הקטנות ומגלים כי איבדו את שלט הרכב במהלך הבילוי. הסיבה השכיחה ביותר בגינה רבים מזעיקים שירותי מנעולן רכב מקצועי היא איבוד המפתחות מה שמוביל אותנו לטיפ חשוב שיוכל לסייע לכם לשמור היטב על המפתחות שלכם. כל שאתם צריכים לעשות בכדי להימנע מאיבוד חוזר ונשנה של מפתחות זה לקבוע מקום קבוע בו תניחו את המפתחות בעת הכניסה לדירה ובעיקר בעת היציאה ממנה. טיפ זה יחסוך לכם לא מעט הזמנות של מנעולן רכב וכן של מנעולן לדלת הכניסה לדירתכם.

מערכות מתקדמות שמנעולן מקצועי חייב להכיר – הדרך הטובה והבטוחה ביותר לפריצה מוצלחת

שלישית, חשוב לדעת כי כיום יש לרכבים החדשים מערכות מתקדמות אשר נועדו לשמור על רמת אבטחה גבוהה ככל הניתן. מערכת אימובילייזר זוהי מערכת מתקדמת המאפשרת להשבית את כל פעילות הרכב במידה ומפתח הרכב המקורי לא נמצא בקרבת מקום. מחשב הרכב מזהה אות מהשלט המקורי ורק כך ניתן להדליק את הרכב ולהתחיל לנוע בחופשיות. מערכת מתקדמת זו אכן הורידה את כמות גניבות הרכבים בעשרות אחוזים והוכיחה את יעילותה. כמו כן, מערכות הגנה מתקדמות כמו כריות אוויר וכן מערכות חשמל ורמקולים רבות עוברות באזור דלתות הרכב. אם בעבר כל פורץ מתחיל הצליח לפרוץ בקלות בעזרת סרגל פריצה בלבד, הרי לנו שכיום שיטה זו נחשבת אסורה ומסוכנת במיוחד.

סרגל פריצה פשוט כבר לא יספיק

על מנת להימנע מפגיעה בכלל המערכות העוברות בדלת הכניסה לרכב, הפורץ חייב להצטייד בציוד נוסף כמו כרית אוויר שיסייעו לו לטפל בבעיה ללא פגע כלל. כלל השינויים הללו מחייבים את מנעולני הרכב לעבור השתלמויות מקצועיות כל העת במטרה להעניק שירות מיטבי עבור לקוחותיהם. על כן חשוב לבחור בכובד ראש את המנעולן המקצועי והאמין ביותר שיעניק לכם שירות מיטבי לפריצת דלתות הרכב ללא כל פגיעה מיותרת.

כך תוכלו להיות בטוחים שהמנעולן שלכם עבר את כל ההכשרות המקצועיות הנדרשות

רבים בוחרים מנעולן יצאת צדיק בכדי להיות סמוכים ובטוחים שאכן מדובר בבעל מקצוע אמין ומקצועי שמקפיד להעשיר את ידיעותיו המקצועיות כל העת בקצב התפתחות עולם המנעולנות. בדומה למנעולן רכב, גם מנעולן רב בריח וכן מנעולן דלתות פלדלת חייבים להמשיך לעבור השתלמויות מקצועיות כל העת. מנעולן דלתות פלדלת צריך לדעת להתמודד עם הליך פריצת הדלת וכן עם הליך החלפת צילינדר והתאמתו לצרכיו של הלקוח. חשוב להכיר בהבדל המשמעותי בין הזעקת מנעולן מקצועי בשל אי הצלחה לפתוח את הדלת לבין הזעקתו בשל אי הצלחה לנעול אותה. במידה והדלת פתוחה אך לא ננעלת, כל שהמנעולן שלכם ידרש לעשות זה להחליף צילינדר.

מנעולן רב בריח – הליך פריצת דלתות 

לעומת זאת, אם הדלת נעולה ומסרבת להיפתח, המנעולן ידרש להתמודד תחילה עם הליך פריצתה של הדלת ורק לאחר מכן להחליף את הצילינדר התקול. נקודה זו מובילה אותנו לכמויות הצילינדרים השונים הקיימים כיום. בין כלל השינויים וההתקדמויות בעולם המנעולנות, החלו לייצר מגוון רחב של צילינדרים שונים בעלי רמות אבטחה משתנות. ככל שרמת האבטחה של הצילינדר גבוהה יותר, כך עלותו גבוהה יותר. מנעולן מקצועי ידע להתאים בדיוק עבור הצרכים שלכם צילינדר מקצועי כך שתיהנו מרמת אבטחה מספקת תמורת תשלום הוגן. חשוב להדגיש ולומר שיש לשים לב שהצילינדר שהמנעולן שלכם מחליף הוא צילינדר חדש לחלוטין המגיע בקופסה ייעודית וכולל חמישה מפתחות חדשים.

כך תצליחו להימנע ממצב בו הדלת מסרבת להיפתח

חשוב להדגיש ולומר כי לא אחת קורה שאנשים שהגיעו למצב שהם נדרשים להזעיק מנעולן מקצועי מדווחים על סימנים מקדימים להרס הצילינדר שלהם. הסימנים השכיחים ביותר הם: קושי בעת הכנסת המפתח לחלקו הפנימי של הצילינדר וכן קושי בעת סיבוב המפתח לאחר הכנסתו. במידה וגם אתם מבחינים בבעיות הללו, ייתכן שכדאי לכם להקדים תרופה למכה ולהזעיק את סיועו של מנעולן מקצועי להתמודדות עם הבעיה לפני שתמצאו את עצמכם נעולים מחוץ לדלת.

 

 

 

 


Deprecated: Creation of dynamic property WP_Query::$comments_by_type is deprecated in /home/527537.cloudwaysapps.com/zepdaqeudq/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1530