פורץ דלתות

זמינות 24/7

יש דלתות בחיים שאינן נפתחות. האם זה הזמן שלהן להיפתח? ובכן, עקב כך שזו לא מטאפורה, אלא שבאמת יש דלת מסוימת שאמורה להיפתח ואינה נפתחת בזה הרגע – זה כנראה הזמן שלה להיפתח, כי כך החלטנו. מדוע הדלת לא נפתחת? אפשרות מסוימת היא כי היא טרוקה, במקרה זה כנראה מתבקש פורץ דלת טרוקה, ואפשרות אחרת היא כי יש בעיה במנעול. כאשר המנעול לא נפתח, לא מסתובב נכון, נתקע ומפעיל שלל אירועים אחרים – כנראה הגיע הזמן לשקול עזרה מקצועית כדי לשחרר אותו. עם זאת, עזרה מקצועית אינה של הנדימן מקומי, שכן אין הוא פורץ דלתות במקצועו – שכן מקצוע המנעולנות הוא זה שמבקש שמי שיעסוק בו יעבור הכשרה ייעודית לשם כך, כמו גם יהא מסוגל להציג תעודת הסמכה רשמית בעניין הכשרתו. באם מזמינים הנדימן לביצוע משימת הפריצה – ייתכן שזה לא יהיה טוב בהרבה מלנסות לפרוץ את הדלת לבד, על כן אין זה דומה להזמנת בעל מקצוע שיודע את מלאכתו בפריצת מנעולי דלתות.

מדוע להזמין הנדימן לפריצת הדלת אינו עדיף על פריצת דלת בכוחות עצמנו? ובכן, האם ההנדימן עבר הכשרה מקצועית לשם כך? האם הוא יודע באילו כלים להשתמש? (גם אם יש לו ערכת פריצת מנעולים לדלתות) האם יש ביכולתו לבצע את פריצת המנעול מבלי להזיק לדת? ובמידה וכן, האם יש ביכולתו להחליף את הצילינדר לאחר מכן? יש המון תנאים לעבודת פריצה מוצלחת, שראשיתם היא שהפריצה אכן תתרחש ושהדלת תישאר שלמה ובמצב שלם כפי הניתן. על כן, כאשר התגלה שהדלת פשוט לא נפתחת – יש אנשים שינסו לפרוץ אותה בעצמם. לא מתוך כוונה לשחק את תפקיד המנעולן, אלא מתוך הנחה שאם הם ישחקו מעט עם המנעול – הדלת תיפתח. משחקים כמו הניסיון להרגיש את המפתח שבמנעול, לסובב לכאן ולשם בקצב מהיר ואיטי, במגע עם כוונה נחושה – וכן הלאה. משחקים שיכולים להועיל, במקרים מסוימים – לעתים מתגלה הקסם והדלת נפתחת כנס. אם כי, ישנם מקרים שזה לא המצב – ועל כן ניתן להזמין פורץ דלתות שיאפשר את הכניסה המחודשת לדלת שנטרקה או ננעלה באופן פלא. 

נשמח ליצור איתך קשר

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

על כן, במצבים אלו ניתן להזמין בעל מקצוע שזה למעשה תחום המומחיות שלו – יש ברשותו הכשרה ייעודית בתחום, יחד עם ידע ייעודי, ניסיון רלוונטי ואת הכלים שיכולים לאפשר את עבודת הפריצה בדרך היעילה והפשוטה ביותר, למיטב יכולתו והבנתו – תוך הניסיון והיכולת לשמור על הדלת במצב מאוזן ובריא ככל האפשר. פורץ דלתות מקבל הכשרה, לפחות בחלק מהמקרים – עבור דלתות מסוגים שונים. דלתות בית, דלתות משרד וכיוצא בזה. פורץ דלתות שיודע את מהות עבודתו – יכול לבצע תהליכי פריצה בפשטות ובקלות, שלא אמורים לקחת זמן רב מדי, למעשה – יכולים להסתיים דיי מהר. פורץ דלתות יכול להציע שירותים של פריצת מנעולים לדלת לאחר שהמפתח אבד, או לאחר שנשבר בתוך הצילינדר, או פשוט "נשאר “בצד השני של הדלת. פורץ דלתות מנעולים יכול להציע שירותים של פריצת דלת חוסם, רשפים, פלדלת (פורץ מנעולים פלדלת), שריונית, רב בריח וכהנה וכהנה. כמו גם פריצת דלת עם סגר עליון, פריצת דלת ללא נזק על ידי דגדוג המנעול וכן הלאה שירותים.

במידה ורוצים לוודא שמדובר בפורץ דלתות שיודע את מלאכתו, אפשר לכל הפחות לבקש לראות תעודת פורץ רשמית, כדי לראות שהוא עבר הכשרה לכך. יש פורצי דלתות עם תג של יצאת צדיק, אך הם לא רבים במספרם ואין זה באמת תעודת אמינות מוחלטת, אלא הוכחה שיש מידה מסוימת של אמינות שאפשר לצפות לה. בסוף עבודת הפריצה ניתן לבקשה קבלה עם פרטיו האישיים של הפורץ, באם רוצים ליצור עימו קשר בשלב מאוחר יותר כדי לעשות פולואפ לגבי הטיפול בדלת. כמו גם לבדוק אם ביכולתו להחליף את הצילינדר – במידה ויש צורך להסיר אותו – כדי שיהיה אפשר לקבל דלת נעולה מחדש, בתום הליכי הפריצה. דבר מה שיכול להיות בהחלט מועיל – שכן הדלת כנראה לא תהא נעולה בסוף עבודת הפריצה. על כן, אם הפורץ יכול להחליף את הצילינדר – ייתכן שזה יספק סגירת מעגל מלאה לעניין ויהיה ניתן להשתמש בדלת באופן מיטיב ופשוט כבעבר. לא רק שאינה נעולה, אלא גם ביכולתה להינעל כשרוצים. באשר למחיר של פורץ דלתות – כמובן, שהדבר נע ונד עם כל נותן שירות, בהתאם למורכבות הפריצה ולמיקומה הגיאוגרפי שהרי פורץ דלתות מראשון לציון יכול לקחת מחיר שונה מברמת הגולן. ניתן לנהל שיחת תיאום ציפיות טרם הזמנת השירות.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו 077-2318883