פורץ רכבים

זמינות 24/7

בתחום המנעולנות – יש אנשים שיכולים לשמש כפורץ רכבים. לא, זו לא הזמנה סתמית לפרוץ לכל רכב, אלא ספציפית לרכב שבעליו לא מצליח לפתוח. זה הרכב שנזמין עבורו פורץ לרכב. רכב שמשהו קרה למנעול – בין אם יש תקלה, אם המפתח נשאר באוטו, או המפתח אבד וכל מצב שלמעשה מערב את האפשרות של בעל רכב שעומד כעת מחוץ לרכבו, עם הידיים בכיס, לא מבין היכן המפתח ותוהה לעצמו מה הצעד הבא.

על כן, ישנם בעלי מקצוע בתחום המנעולנות, שתפקידם הוא לפרוץ רכבים. כל אחד מהם הוא פורץ מנעולים לרכב. הרי, בלי השירות הזה – כיצד האדם הממוצע היה פותח את רכבון במצבים בהם אין לו גישה למפתח, או שהמפתח פשוט לא פועל מסיבה כזו או אחרת? האם האדם יחפש בגוגל? האם זה יעזור? פורץ רכבים הוא אדם שעבר הכשרה, שיש לו הבנה מקצועית מסוימת כיצד לבצע את פעולת הפריצה, ייתכן שאפילו יש לו תעודת יושר שהוא ביקש במיוחד מהמשטרה – כדי להיראות אפילו אמין יותר בפני ציבור לקוחותיו. זה אדם שתפקידו הוא לפרוץ רכבים. פורץ רכבים הוא מנעולן שכזה, כיוון שהוא מבין במנעולים היטב, זוהי מחייתו. פורץ רכבים מומלץ הוא אדם שמגיע עם הסמכות, ידע והבנה בתחום – וסביר שגם עם המלצות קודמות.

לא סביר שאנשים שלא עברו הכשרות ייעודיות לפריצת רכבים יידעו לעשות זאת מכך שהם קראו כתבה או שתיים דרך חיפוש בגוגל. במיוחד כאשר מה שמתבקש במקרים כאלו, בהרבה מקרים – זה השימוש בכלים ייעודיים, ייחודיים לפריצת הרכב. כלים שאדם שפורץ רכבים למחייתו, שעבר הכשרה ייעודית וייחודית עבר כך – כנראה מחזיק. זו הסברה שלנו, לכל הפחות.

נשמח ליצור איתך קשר

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

איך מנעולן פורץ רכבים מתנהל בבואו לפרוץ את הרכב?

נדמה שתהליך פריצת הרכב נוטה להיות דיי פשוט, כמו גם מהיר. זה הסיפור עם פריצת מנעולים לרכבים. ניתן לגלות, שאת רוב הרכבים ניתן לפרוץ בעזרת שני כלים. שני כלים שאנשים ייקרו להם פשוטים, אך לא מן המניין למצוא אותם אצל אנשים שלא עוסקים בפריצת מנעולים ורכבים למחייתם. הכלים הללו הם כרית הניפוח ומוט הברזל. כאשר מדובר במוט ברזל מיוחד, שיועד כנראה למטרה זו. את הכלים הללו ניתן למצוא ברבות מחנויות המנעולנות – כן, יש חנויות ייעודיות לשם כך. אם כי, אם עלתה המחשבה לרכוש את הכלים הללו כדי לחסוך את הצורך בהזמנת פורץ רכבים – אזי שנציע את המסקנה הבאה:

  1. ראשית כל, הכלים הללו מדווחים להיות יקרים יותר מאשר העלות של פריצת מנעול, אפילו של שתי פריצות מנעול. על כן, אם סביר שתתרחש רק פעם או פעמיים שבאמת יהיה עניין להזמין עבורו פורץ רכבים, אין באמת טעם לקנות את הכלים הייעודיים – שכן באותה מידה אפשר להזמין בעל מקצוע שיודע טוב מאוד כיצד לעשות בהם שימוש יעיל והולם.
  2. סביר שהכלים הללו יקבלו אחסון בתא המטען – דבר מה שאמור להיות נעול ובלי גישה, בנקודה בו רוצים לקרוא לפורץ רכבים מקצועי, בכל מקרה – על פי כן לא יהיה ניתן לעשות בהם שימוש באותו רגע. וגם אם שומרים אותם בבית – זה לא ישמש אם יש לפרוץ את הרכב ספציפית במקום מרוחק מהבית.

על כן, התעסקות משונה משהו שאפשר לחסוך דרך תשלום לאדם שהמקצוע שלו זה לפרוץ מנעולים למחייתו. תהליך פריצת המנעול מערב הכנסת כרית ניפוח מיוחדת, כזו המחוברת למשאבה – בין הקצה העליון של הדלת הקדמית לבין גג הרכב. אפשרות נוספת היא להכניס את כרית הניפוח בין שתי הדלתות. לאחר מכן, כפי שניתן לצפות לאור כך שמדובר בכריות ניפוח, משתמשים במשאבה כדי לנפח את כריות הניפוח הנזכרות לעיל, ומנפחים אותן בעדינות, על ידי הכנסת האוויר – עד שנוצר מעט רווח בין השוליים שהן חוצצות ביניהם. דרך הרווח הנוצר – הפלא ופלא, נכנס לו מוט הברזל המוארך, שנקרא גם מוט משיכה. בעזרתו, משחררים את כפתור הנעילה שבדלת.

השיטה הזאת אפקטיבית לפתיחת רבים ממנעולי המכוניות, מבלי ליצור עבורן נזק. מתי השיטה הזאת לא עובדת הכי טוב? במקרים בהם יש מה שנקרא "נעילת וואקום", שזו הרי נעילה כפולה. אותם יש לפתוח בכלים אחרים, אך ורק דרך המנעול – בשיטה שנקראת "דגדוג". רוב הרכבים בהם זה יתבקש הם רכבים תוצרת גרמניה, כמו סקודה, מרצדס, פולקסווגן, אאודי ואחרים.

כאשר מדברים על פורץ רכבים – מחיר השירות של פורץ רכבים מורשה, נגלה שהמחיר איננו יקר. כן, פורץ מנעולים לרכב לא גובה כסף רב עבור השירות, בין השאר כי מדובר בתהליך פשוט וקצר יחסית.  המחירים נעים ונדים עם סוג השירות, מתחילים באזור ה-150 ₪ בממוצע ומעלה מכך, בהתאם לסוג הפריצה, הרכב, ונסיבות הזמנת השירות.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו 077-2318883