מנעולן ברמת גן – כך תדעו לבחור נכון מנעולן מקצועי ומיומן

כל עולם המנעולנות עובר לא מעט שינויים בשנים האחרונות. שינויים אלה באים לידי ביטוי בהשתדרגותן של מערכות הנעילה במטרה למנוע כמה שיותר פריצות עויינות. מנעולנים רבים אשר עברו את מסלול ההכשרה לפני מספר שנים לא ידעו להתמודד עם סוגי המנעולים המתקדמים ביותר אשר כוללים רמות אבטחה גבוהות במיוחד שנועדו בכדי להקשות על פריצות עויינות. לכן, חשוב לדעת לבחור נכון מנעולן מקצועי ברמת גן אשר מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות כל העת בכדי ליישר קו עם הקידמה של מערכות הנעילה החדשות ביותר. אז רגע לפני שגם אתם בוחרים את המנעולנים שלכם, הנה לכם כמה נקודות חשובות שכדאי שתכירו.

מנעולן

הרכב נפגע בעת הליך הפריצה ברמת גן ? האחריות היא של המנעולן שלכם !

ראשית, במידה ואתם נדרשים לסיועו של מנעולן רכב ברמת גן, חשוב לדעת כי מנעולן מקצועי אחראי לפרוץ את דלתות הרכב ללא כל פגיעה. פגיעה כלשהי ברכב אשר נבעה מחוסר מקצועיותו תהיה באחריותו הבלעדית ועליו תוטל האחריות לתקנה. אנשים רבים אשר בוחרים מנעולן רכב לא מודעים לנקודה זו ונאלצים להתמודד עם פגיעות שונות ברכב שנגרמו כתוצאה ישירה של שירות המנעולן. לעיתים תכופות, עלויות התיקונים גבוהות אף יותר מעלות כל שירותו של המנעולן. לכן, חשוב לוודא עם המנעולן שלכם טרם תחילת עבודתו כי הוא אחראי על כל פגיעה ברכב שנגרמה כתוצאה מעבודתו.

מנעולן 24 שעות ביממה ברמת גן – וודאו שהמנעולן שלכם זמין לשירותכם בכל שעות היממה

שנית, חשוב לוודא כי המנעולן שלכם זמין לשירותכם 24 שעות ביממה. מנעולן 24 שעות ביממה ברמת גן ישמח לעמוד לשירותכם בכל שעה ולכל צורך כך שגם אם נתקעתם מחוץ לרכב בשעות הלילה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיש מי שיסייע לכם. לא מעט אנשים חוזרים ממקומות בילוי בשעות הלילה הקטנות ומגלים כי איבדו את שלט הרכב במהלך הבילוי. הסיבה השכיחה ביותר בגינה רבים מזעיקים שירותי מנעולן רכב מקצועי היא איבוד המפתחות מה שמוביל אותנו לטיפ חשוב שיוכל לסייע לכם לשמור היטב על המפתחות שלכם. כל שאתם צריכים לעשות בכדי להימנע מאיבוד חוזר ונשנה של מפתחות זה לקבוע מקום קבוע בו תניחו את המפתחות בעת הכניסה לדירה ובעיקר בעת היציאה ממנה. טיפ זה יחסוך לכם לא מעט הזמנות של מנעולן רכב וכן של מנעולן לדלת הכניסה לדירתכם.

מערכות מתקדמות שמנעולן מקצועי חייב להכיר – הדרך הטובה והבטוחה ביותר לפריצה מוצלחת

שלישית, חשוב לדעת כי כיום יש לרכבים החדשים מערכות מתקדמות אשר נועדו לשמור על רמת אבטחה גבוהה ככל הניתן. מערכת אימובילייזר זוהי מערכת מתקדמת המאפשרת להשבית את כל פעילות הרכב במידה ומפתח הרכב המקורי לא נמצא בקרבת מקום. מחשב הרכב מזהה אות מהשלט המקורי ורק כך ניתן להדליק את הרכב ולהתחיל לנוע בחופשיות. מערכת מתקדמת זו אכן הורידה את כמות גניבות הרכבים בעשרות אחוזים והוכיחה את יעילותה. כמו כן, מערכות הגנה מתקדמות כמו כריות אוויר וכן מערכות חשמל ורמקולים רבות עוברות באזור דלתות הרכב. אם בעבר כל פורץ מתחיל הצליח לפרוץ בקלות בעזרת סרגל פריצה בלבד, הרי לנו שכיום שיטה זו נחשבת אסורה ומסוכנת במיוחד.

סרגל פריצה פשוט כבר לא יספיק

על מנת להימנע מפגיעה בכלל המערכות העוברות בדלת הכניסה לרכב, הפורץ חייב להצטייד בציוד נוסף כמו כרית אוויר שיסייעו לו לטפל בבעיה ללא פגע כלל. כלל השינויים הללו מחייבים את מנעולני הרכב לעבור השתלמויות מקצועיות כל העת במטרה להעניק שירות מיטבי עבור לקוחותיהם. על כן חשוב לבחור בכובד ראש את המנעולן המקצועי והאמין ביותר שיעניק לכם שירות מיטבי לפריצת דלתות הרכב ללא כל פגיעה מיותרת.

כך תוכלו להיות בטוחים שהמנעולן שלכם עבר את כל ההכשרות המקצועיות הנדרשות

רבים בוחרים מנעולן יצאת צדיק בכדי להיות סמוכים ובטוחים שאכן מדובר בבעל מקצוע אמין ומקצועי שמקפיד להעשיר את ידיעותיו המקצועיות כל העת בקצב התפתחות עולם המנעולנות. בדומה למנעולן רכב, גם מנעולן רב בריח וכן מנעולן דלתות פלדלת חייבים להמשיך לעבור השתלמויות מקצועיות כל העת. מנעולן דלתות פלדלת ברמת גן צריך לדעת להתמודד עם הליך פריצת הדלת וכן עם הליך החלפת צילינדר והתאמתו לצרכיו של הלקוח. חשוב להכיר בהבדל המשמעותי בין הזעקת מנעולן מקצועי בשל אי הצלחה לפתוח את הדלת לבין הזעקתו בשל אי הצלחה לנעול אותה. במידה והדלת פתוחה אך לא ננעלת, כל שהמנעולן שלכם ידרש לעשות זה להחליף צילינדר.

מנעולן רב בריח ברמת גן – הליך פריצת דלתות 

לעומת זאת, אם הדלת נעולה ומסרבת להיפתח, המנעולן ידרש להתמודד תחילה עם הליך פריצתה של הדלת ורק לאחר מכן להחליף את הצילינדר התקול. נקודה זו מובילה אותנו לכמויות הצילינדרים השונים הקיימים כיום. בין כלל השינויים וההתקדמויות בעולם המנעולנות, החלו לייצר מגוון רחב של צילינדרים שונים בעלי רמות אבטחה משתנות. ככל שרמת האבטחה של הצילינדר גבוהה יותר, כך עלותו גבוהה יותר. מנעולן ברמת גן ידע להתאים בדיוק עבור הצרכים שלכם צילינדר מקצועי כך שתיהנו מרמת אבטחה מספקת תמורת תשלום הוגן. חשוב להדגיש ולומר שיש לשים לב שהצילינדר שהמנעולן שלכם מחליף הוא צילינדר חדש לחלוטין המגיע בקופסה ייעודית וכולל חמישה מפתחות חדשים.

כך תצליחו להימנע ממצב בו הדלת מסרבת להיפתח

חשוב להדגיש ולומר כי לא אחת קורה שאנשים שהגיעו למצב שהם נדרשים להזעיק מנעולן מקצועי מדווחים על סימנים מקדימים להרס הצילינדר שלהם. הסימנים השכיחים ביותר הם: קושי בעת הכנסת המפתח לחלקו הפנימי של הצילינדר וכן קושי בעת סיבוב המפתח לאחר הכנסתו. במידה וגם אתם מבחינים בבעיות הללו, ייתכן שכדאי לכם להקדים תרופה למכה ולהזעיק את סיועו של מנעולן מקצועי להתמודדות עם הבעיה לפני שתמצאו את עצמכם נעולים מחוץ לדלת.

בימים בהם על רבות מהדלתות, הרכבים והכספות יש מנעול – סביר להניח שגם ייתכנו מקרים בהם אין דרך וגישה לפתוח אותן. מדוע זה כך? ובכן, זה מבקש לעשות שני דברים: לדעת איפה המפתח ולשמור עליו במקום בטוח. גם אם אנחנו יודעים איפה המפתח שפותח את המנעול – לא תמיד שמנו אותו במקום בטוח, ואם כן שמנו – אנחנו לא בהכרח יודעים או זוכרים איפה הוא נמצא. על כן, ייתכנו מצבים של שהייה מחוץ לדלת נעולה, מבלי לדעת כיצד לעבור אותה – שכן המפתחות לא זמינים. מעבר לכך, גם אם השתדרגנו וכעת אנחנו עוסקים במנעולים שיש להם נעילה דיגיטלית – זה אומר שמתבקש לזכור את הקוד – לא תמיד אנחנו יודעים או זוכרים את הקוד, על כן גם במקרה זה אין גישה. פורץ מנעולים ברמת גן אינו מדריך איך לפרוץ מנעולים – אלא פורץ אותם בעצמו. על כמו תיאור תפקידו כמנעולן פורץ מנעולים ברמת גן. הוא יכול לעבוד כפורץ מנעולים חשמלי, פורץ מנעולים לאופנוע ברמת גן – וכן הלאה. כל דבר ודבר שיש לו מנעול, ופורץ המנעולים יודע כיצד לעבוד איתו, זה דבר שניתן לעשות לו מה שנקרא – פריצת מנעולים. בין אם  – הוא יודע כיצד לבצע פריצת מנעולים ואף לכתוב על זה מאמר – כי בזה הוא עובד, זוהי מלאכתו.

פורץ מנעולים

פורץ מנעולים ברמת גן 24 שעות

כאשר נתקעת הדלת, המנעול לא נפתח – זה יכול לקרות בכל שעות היום, לא רק בשעות האור השמחות והשמשיות – בהן ניתן לקרוא לעזרה ותמיכה מכל עובר ושב שבמקרה נמצא בסביבה. לעתים זה יכול לקרות בשעות שלא נמצאים בהן אנשים, כמו גם לא ברור אם פורצי מנעולים עובדים בהן – על פי כן, יש חברות מנעולנים, אשר מעסיקות מנעולנים – שעובדים 24 שעות ביממה. למעשה, זה מעין מצב כוננות שכזה, כאשר יש קריאה לפתיחת מנעול – ייתכן מאוד שיש בעל מקצוע מוכשר, מלאכתו נאמנה – שישמח לקבל את הקריאה ויעזור לפתוח את המנעול, במידה וכמובן הדבר חשוב מספיק כדי לקרוא לפורץ מנעולים להגיע לנקודה כלשהי בשעת לילה מאוחרת. בהרבה מן המקרים, מסתמן שהמפתחות נמצאים דווקא בכיס השני, או שיש מפתח רזרבי. על כן – אם במקרה נוצר מצב בו אנשים לא מצליחים לעבור מסלול מסוים, ייתכן שזו הזמנה רגע לעצורו לנשום ולבדוק את האפשרויות הקיימות.  במידה ובאמת נדמה שיש צורך נחוש להזמין פורץ מנעולים – ייתכן שהוא באמת זמין 24 שעות, על כן הפתרון זמין ונגיש וניתן פשוט להרים טלפון כדי לקבל את השירות. כמה נפלא.

פורץ מנעולים – יצאת צדיק

יש חברות פריצת מנעולים שמראות כי הן השתתפו בתכנית "יצאת צדיק" ועל כן זה מתנוסס באתר שלהן ויכול להוות רושם ראשוני מוצלח עבור קהל הלקוחות. אם כי חשוב להבהיר, כי יש מנעולנים שלא עלה בידם להשתתף בתכנית, על כן ייתכן שיש מנעולנים רבים שהם למעשה מאוד -מאוד אמינים וערכיים וכי אפשר פשוט לסמוך על תחושת הבטן ולהזמין את המנעולן שנדמה כמתאים ביותר למשימה. מנעולנים מסוימים מגיעים עם תעודת יושר מהמשטרה – שהוציא במיוחד למקרה זה, אם כי זה רק מעיד על כך שאין להם עבירות פליליות קודמות, מאשר על ערכים פנימיים מסוימים. פורץ מנעולים מומלץ הוא אחד שיודע את עבודתו, שנמנע מנזק מיותר למנגנון הנעילה וגם שמזהה את בעל הקריאה כבעל הנכס – על ידי שימוש בתעודת זהות, כדי לוודא שהנכס שעבורו נקרא המנעולן לפריצה – אכן שייך לבעל הקריאה. נוסף על כך, ניתן לבקש לראות תעודת הסמכה מקצועית למנעולנות, דבר מה שיכול להעיד על קיומה של מומחיות מסוימת בתחום.

פריצת מנעולים ברמת גן מחיר

כאשר מבקשים  מפורץ מנעולים לתת הצעת מחיר – זה יכול להשתנות מאדם לאדם. יש אנשים שיחפשו בגוגל "פורץ מנעולים השוואת מחירים" ו-"פורץ מנעולים מחירון", כמו גם "מחירון פריצת מנעולים" ו-"פריצת מנעולים מחירים" כדי למצוא הצעת מחיר שנראית להם מתאימה. אך חשוב לזכור שזה נע ונד עם כל בעל מקצוע, כמו גם בהתאם לתנאים – באם זה שעת לילה, שבת וחג. נוסף על כך – ייתכן שניתן לשקול גורמים אחרים חוץ ממחיר, כמו אמינות, מומחיות והיעדר נזקים למנעול – וכיוצא בזה. ייתכן שזה חשוב בהרבה מהצעת מחיר. בכל מקרה, מחירון פריצות מנעולים מתחיל בהצעת מחיר של 99 ₪ לביקור של מנעולן.

 

יש כל מיני סוגים של כספותשפורץ כספות מנעול ברמת גן יכול לפתוח והן יכולות לשמש לכל מיני מטרות ואירועים. ישנן כספות קטנות וכספות גדולות – אשר לכל אחת מהן ייעוד קצת שונה. לפני שניכנס לנושא פריצת הכספות ברמת גן, שלכבודו התכנסנו כאן, נציין אפוא שכספת קטנה בהרבה מקרים יכולה להיות מאוד קלה לפריצה, כמו גם לעקירה מהקיר – או מכל מקום בו היא נמצאת, במידה ולא מקובעת היטב. על כן ייתכן שאם כבר קונים כספת – כספת ביתית גדולה, שיש לה מידות עובי מספקות, ששומרות על דפנותיה – יכולה להוות פתרון מצוין, בעיקר כאשר שומרים אותה במקום חבוי, נסתר וגבוה יחסית כמו הבוידעם (במידה והרעיון לא מוכר, נדוש וידוע מדי, כמובן) – כך שזה מוסיף מידה מסוימת של אבטחה עבור שמירה והגנה על דברי הערך המיועדים להישמר בכספת.

פורץ כספות

גודל הכספת ברמת גן – כן משנה

נדמה שלהרבה אנשים יש את אותה כספת קטנה, כספת ביתית שיכולה להיות מקובעת לקיר בעזרת כמה ברגים. למעשה, מדובר כאן בפתיחה של קופסא – על כן יש כל מיני שיטות להיכנס לקופסא מסוג זה. למנעולנים שונים יש שיטות פריצה שונות – כאשר הדבר העיקרי שאמור להוביל את הגישה שלהם בפריצת מנעול הכספת ברמת גן, הוא סגנון הנעילה של הכספת. כאשר סגנון הנעילה יכול להיות דיגיטלי או מכני.

במידה והכספת היא בעלת מנגנון נעילה דיגיטלי – כלומר, יש לה סוללות, היא עובדת ומתפקדת בזכות האנרגיה החשמלית של אותן סוללות – סביר שהיא נפתחת בסיסמא. פורץ כספות ברמת גן מיומן דיו כנראה יצליח לפתוח אותה בכמה שניות, זמן קצר במיוחד – על ידי שימוש במכות מובחרות בנקודות עיקריות בגוף הכספת, או על ידי שימוש בכלי שנקרא לום – כל זאת מבלי לייצר נזק לכספת.

מורכבות מנגנון נעילה של כספות ברמת גן

במידה ולכספת הדיגיטלית יש מנגנון נעילה שלמעשה מגיע עם מנעול גיבוי שיש לו גם מפתח,  כלומר מנעול כספת ברמת גן שנפתח עם מפתוח, זה יכול להשפיע על הבחירה של פורץ כספות מנעול ברמת גן, כך שייבחר לפרוץ את הכספת הנזכרת לעיל באמצעות קידוח של המנעול, מנעול שבעיקרו הוא מכאני. לאחר תהליך הפריצה המדובר, ייתכן שהכספת תישאר שלמה – אך בלי המנעול המכאני, אלא עם הנעילה הדיגיטלית. בכל מקרה, אם פורצים את הרובד הדיגיטלי של הכספת – היא אמורה להישאר במצב שלם ושמיש. נוסף על כך – אם הקוד פשוט נשכח – המנעולן כנראה יוכל לאפס אותו דיי בקלות. איך זה יכול להיות? השמועה אומרת שמנעולנים מורשים יכולים לקבל את קוד המאסטר מיצרן הכספות, כך שהם למעשה יודעים איך לגשת לכספת ולפתוח אותה מן הרובד הדיגיטלי של מנגנון הנעילה שלה.

במקרה שפורץ הכספות מבקש לפרוץ כספת שיכולה להיפתח על ידי שימוש במפתחות – סימן שמדובר בתהליך פריצה מסובך יותר. מדובר במה שנקרא כספת מכאנית, ויש למעשה שתי דרכים לפרוץ כספות מכאניות. מדובר על פריצה שקטנה – שנעשית בכלים מיוחדים ומתאימים לפריצת כספות מכאניות. זו נחשבת דרך עדיפה יותר לפריצה, כיוון שהכספת נשארת במצב שלם ותקין לאחר השימוש. לא כל המנעולנים יודעים לעבוד עם השיטה, על כן לא בטוח שייעשה בה שימוש – חלק מהסיבה לכך היא שמתבקש סך מסוים של ניסיון, הבנה כמו גם כלים – כדי לדעת איך לעבוד בתצורת שיטה זו לפריצת כספות מכאניות.

קידוח לפריצת כספות ברמת גן

הדרך השנייה לפריצת כספות מכניות היא דרך קידוח – שניתן לעשות אותו במנעול או בדופן הכספת. נדמה שבהרבה מקרים הקידוח במנעול עדיף על פני הדופן – כיוון שאז הכספת נשארת פחות או יותר שלמה – וכל שצריך הוא להחליף את המנעול, שזה כנראה פשוט יותר מאשר להחליף את דופן הכספת.

על כן, אם זו פונקציה – אכן מומלץ לבקש מהמנעולן לקדוח במנעול על פני בדופן.

מה המחיר של פריצת כספת ביתית ברמת גן ?

באופן עקרוני, המחיר הסטנדרטי נע ונד בין 250-350 ₪. במקרה כמובן שמדובר היה בתהליך פריצה פשוט ובמהיר, שזה למעשה המצב בהרבה מהכספות שלהן מנגנון נעילה דיגיטלי, כמו גם בחלק מהכספות המכאניות, אלו עם המפתחות. פריצת מנעול כספת במחיר מוזל הוא פונקציה של קלות הפריצה. המחיר עלול לעלות, אם מדובר בכספת עתיקה יותר – שעלולה להוסיף מורכבות לתהליך הפריצה, כמו גם אם היא יוקרתית או מיוחדת – על פי כן הפריצה יכולה להיות ארוכה יותר – מה שיכול להעלות את מחיר ביקור המנעולן. למעשה, כל דבר שיכול לסבך את מלאכת הפריצה הוא סיבה מספיק טובה לקבל עלות גבוהה יותר עבור השירות. כמו לדוגמה, הבקשה להתקנת מנעול פריצה בתום מלאכת פריצה, או פשוט להזמין מנעולן לשם מטרה זו.  מחיר מנעול כספת לדלת יכול להשפיע על המחיר הכללי – כאשר מבקשים שיותקן בתום מלאכת הפריצה, לטובת החלפת מנגנון הנעילה. בין אם מדובר במנעול כספת רב בריח, ו/או כל סוג אחר. מחיר התקנת מנעול כספת לדלת פלדה הוא כמובן פונקציה של מחירון המנעולן. שכן זוהי מלאכתו לבצע את החלפת מנעול הכספת לדלת הכספת, בסיום מלאכתו, אם כך התבקש. על כן התקנת מנעול כספת לדלת במחיר מחירון אישי לכל בעל מקצוע רלוונטי. בין אם מדובר במנעול כספת לדלת כניסה, מנעול כספת לדלת ממד,  מנעול כספת לדלת פלדלת, וכן הלאה. מחיר של מנעול כספת עליון מוליטלוק גם כן נתון לתמחור האישי של המנעולן.

פורץ רכבים זמינות 24/7

בתחום המנעולנות – יש אנשים שיכולים לשמש כפורץ רכבים. לא, זו לא הזמנה סתמית לפרוץ לכל רכב, אלא ספציפית לרכב שבעליו לא מצליח לפתוח. זה הרכב שנזמין עבורו פורץ לרכב. רכב שמשהו קרה למנעול – בין אם יש תקלה, אם המפתח נשאר באוטו, או המפתח אבד וכל מצב שלמעשה מערב את האפשרות של בעל רכב שעומד כעת מחוץ לרכבו, עם הידיים בכיס, לא מבין היכן המפתח ותוהה לעצמו מה הצעד הבא.

על כן, ישנם בעלי מקצוע בתחום המנעולנות, שתפקידם הוא לפרוץ רכבים. כל אחד מהם הוא פורץ מנעולים לרכב. הרי, בלי השירות הזה – כיצד האדם הממוצע היה פותח את רכבון במצבים בהם אין לו גישה למפתח, או שהמפתח פשוט לא פועל מסיבה כזו או אחרת? האם האדם יחפש בגוגל? האם זה יעזור? פורץ רכבים הוא אדם שעבר הכשרה, שיש לו הבנה מקצועית מסוימת כיצד לבצע את פעולת הפריצה, ייתכן שאפילו יש לו תעודת יושר שהוא ביקש במיוחד מהמשטרה – כדי להיראות אפילו אמין יותר בפני ציבור לקוחותיו. זה אדם שתפקידו הוא לפרוץ רכבים. פורץ רכבים הוא מנעולן שכזה, כיוון שהוא מבין במנעולים היטב, זוהי מחייתו. פורץ רכבים מומלץ הוא אדם שמגיע עם הסמכות, ידע והבנה בתחום – וסביר שגם עם המלצות קודמות.

לא סביר שאנשים שלא עברו הכשרות ייעודיות לפריצת רכבים יידעו לעשות זאת מכך שהם קראו כתבה או שתיים דרך חיפוש בגוגל. במיוחד כאשר מה שמתבקש במקרים כאלו, בהרבה מקרים – זה השימוש בכלים ייעודיים, ייחודיים לפריצת הרכב. כלים שאדם שפורץ רכבים למחייתו, שעבר הכשרה ייעודית וייחודית עבר כך – כנראה מחזיק. זו הסברה שלנו, לכל הפחות.

איך מנעולן פורץ רכבים ברמת גן מתנהל בבואו לפרוץ את הרכב?

נדמה שתהליך פריצת הרכב נוטה להיות דיי פשוט, כמו גם מהיר. זה הסיפור עם פריצת מנעולים לרכבים. ניתן לגלות, שאת רוב הרכבים ניתן לפרוץ בעזרת שני כלים. שני כלים שאנשים ייקרו להם פשוטים, אך לא מן המניין למצוא אותם אצל אנשים שלא עוסקים בפריצת מנעולים ורכבים למחייתם. הכלים הללו הם כרית הניפוח ומוט הברזל. כאשר מדובר במוט ברזל מיוחד, שיועד כנראה למטרה זו. את הכלים הללו ניתן למצוא ברבות מחנויות המנעולנות – כן, יש חנויות ייעודיות לשם כך. אם כי, אם עלתה המחשבה לרכוש את הכלים הללו כדי לחסוך את הצורך בהזמנת פורץ רכבים – אזי שנציע את המסקנה הבאה:

  1. ראשית כל, הכלים הללו מדווחים להיות יקרים יותר מאשר העלות של פריצת מנעול, אפילו של שתי פריצות מנעול. על כן, אם סביר שתתרחש רק פעם או פעמיים שבאמת יהיה עניין להזמין עבורו פורץ רכבים, אין באמת טעם לקנות את הכלים הייעודיים – שכן באותה מידה אפשר להזמין בעל מקצוע שיודע טוב מאוד כיצד לעשות בהם שימוש יעיל והולם.
  2. סביר שהכלים הללו יקבלו אחסון בתא המטען – דבר מה שאמור להיות נעול ובלי גישה, בנקודה בו רוצים לקרוא לפורץ רכבים מקצועי, בכל מקרה – על פי כן לא יהיה ניתן לעשות בהם שימוש באותו רגע. וגם אם שומרים אותם בבית – זה לא ישמש אם יש לפרוץ את הרכב ספציפית במקום מרוחק מהבית.


על כן, התעסקות משונה משהו שאפשר לחסוך דרך תשלום לאדם שהמקצוע שלו זה לפרוץ מנעולים למחייתו. תהליך פריצת המנעול מערב הכנסת כרית ניפוח מיוחדת, כזו המחוברת למשאבה – בין הקצה העליון של הדלת הקדמית לבין גג הרכב. אפשרות נוספת היא להכניס את כרית הניפוח בין שתי הדלתות. לאחר מכן, כפי שניתן לצפות לאור כך שמדובר בכריות ניפוח, משתמשים במשאבה כדי לנפח את כריות הניפוח הנזכרות לעיל, ומנפחים אותן בעדינות, על ידי הכנסת האוויר – עד שנוצר מעט רווח בין השוליים שהן חוצצות ביניהם. דרך הרווח הנוצר – הפלא ופלא, נכנס לו מוט הברזל המוארך, שנקרא גם מוט משיכה. בעזרתו, משחררים את כפתור הנעילה שבדלת.

השיטה הזאת אפקטיבית לפתיחת רבים ממנעולי המכוניות, מבלי ליצור עבורן נזק. מתי השיטה הזאת לא עובדת הכי טוב? במקרים בהם יש מה שנקרא "נעילת וואקום", שזו הרי נעילה כפולה. אותם יש לפתוח בכלים אחרים, אך ורק דרך המנעול – בשיטה שנקראת "דגדוג". רוב הרכבים בהם זה יתבקש הם רכבים תוצרת גרמניה, כמו סקודה, מרצדס, פולקסווגן, אאודי ואחרים.

כאשר מדברים על פורץ רכבים ברמת גן מחיר הוגן השירות של פורץ רכבים מורשה ברמת גן, נגלה שהמחיר איננו יקר. כן, פורץ מנעולים לרכב ברמת גן לא גובה כסף רב עבור השירות, בין השאר כי מדובר בתהליך פשוט וקצר יחסית.  המחירים נעים ונדים עם סוג השירות, מתחילים באזור ה-150 ₪ בממוצע ומעלה מכך, בהתאם לסוג הפריצה, הרכב, ונסיבות הזמנת השירות.

פורץ דלתות ברמת גן זמינות 24/7

יש דלתות בחיים שאינן נפתחות. האם זה הזמן שלהן להיפתח? ובכן, עקב כך שזו לא מטאפורה, אלא שבאמת יש דלת מסוימת שאמורה להיפתח ואינה נפתחת בזה הרגע – זה כנראה הזמן שלה להיפתח, כי כך החלטנו. מדוע הדלת לא נפתחת? אפשרות מסוימת היא כי היא טרוקה, במקרה זה כנראה מתבקש פורץ דלת טרוקה ברמת גן, ואפשרות אחרת היא כי יש בעיה במנעול. כאשר המנעול לא נפתח, לא מסתובב נכון, נתקע ומפעיל שלל אירועים אחרים – כנראה הגיע הזמן לשקול עזרה מקצועית כדי לשחרר אותו. עם זאת, עזרה מקצועית אינה של הנדימן מקומי, שכן אין הוא פורץ דלתות במקצועו – שכן מקצוע המנעולנות הוא זה שמבקש שמי שיעסוק בו יעבור הכשרה ייעודית לשם כך, כמו גם יהא מסוגל להציג תעודת הסמכה רשמית בעניין הכשרתו. באם מזמינים הנדימן לביצוע משימת הפריצה – ייתכן שזה לא יהיה טוב בהרבה מלנסות לפרוץ את הדלת לבד, על כן אין זה דומה להזמנת בעל מקצוע שיודע את מלאכתו בפריצת מנעולי דלתות.

מדוע להזמין הנדימן לפריצת הדלת אינו עדיף על פריצת דלת בכוחות עצמנו? ובכן, האם ההנדימן עבר הכשרה מקצועית לשם כך? האם הוא יודע באילו כלים להשתמש? (גם אם יש לו ערכת פריצת מנעולים לדלתות) האם יש ביכולתו לבצע את פריצת המנעול מבלי להזיק לדת? ובמידה וכן, האם יש ביכולתו להחליף את הצילינדר לאחר מכן? יש המון תנאים לעבודת פריצה מוצלחת, שראשיתם היא שהפריצה אכן תתרחש ושהדלת תישאר שלמה ובמצב שלם כפי הניתן. על כן, כאשר התגלה שהדלת פשוט לא נפתחת – יש אנשים שינסו לפרוץ אותה בעצמם. לא מתוך כוונה לשחק את תפקיד המנעולן, אלא מתוך הנחה שאם הם ישחקו מעט עם המנעול – הדלת תיפתח. משחקים כמו הניסיון להרגיש את המפתח שבמנעול, לסובב לכאן ולשם בקצב מהיר ואיטי, במגע עם כוונה נחושה – וכן הלאה. משחקים שיכולים להועיל, במקרים מסוימים – לעתים מתגלה הקסם והדלת נפתחת כנס. אם כי, ישנם מקרים שזה לא המצב – ועל כן ניתן להזמין פורץ דלתות שיאפשר את הכניסה המחודשת לדלת שנטרקה או ננעלה באופן פלא.

על כן, במצבים אלו ניתן להזמין בעל מקצוע שזה למעשה תחום המומחיות שלו – יש ברשותו הכשרה ייעודית בתחום, יחד עם ידע ייעודי, ניסיון רלוונטי ואת הכלים שיכולים לאפשר את עבודת הפריצה בדרך היעילה והפשוטה ביותר, למיטב יכולתו והבנתו – תוך הניסיון והיכולת לשמור על הדלת במצב מאוזן ובריא ככל האפשר. פורץ דלתות מקבל הכשרה, לפחות בחלק מהמקרים – עבור דלתות מסוגים שונים. דלתות בית, דלתות משרד וכיוצא בזה. פורץ דלתות שיודע את מהות עבודתו – יכול לבצע תהליכי פריצה בפשטות ובקלות, שלא אמורים לקחת זמן רב מדי, למעשה – יכולים להסתיים דיי מהר. פורץ דלתות ברמת גן יכול להציע שירותים של פריצת מנעולים לדלת ברמת גן לאחר שהמפתח אבד, או לאחר שנשבר בתוך הצילינדר, או פשוט "נשאר “בצד השני של הדלת. פורץ דלתות מנעולים ברמת גן יכול להציע שירותים של פריצת דלת חוסם, רשפים, פלדלת (פורץ מנעולים פלדלת), שריונית, רב בריח וכהנה וכהנה. כמו גם פריצת דלת עם סגר עליון, פריצת דלת ללא נזק על ידי דגדוג המנעול וכן הלאה שירותים.


במידה ורוצים לוודא שמדובר בפורץ דלתות שיודע את מלאכתו, אפשר לכל הפחות לבקש לראות תעודת פורץ רשמית, כדי לראות שהוא עבר הכשרה לכך. יש פורצי דלתות עם תג של יצאת צדיק, אך הם לא רבים במספרם ואין זה באמת תעודת אמינות מוחלטת, אלא הוכחה שיש מידה מסוימת של אמינות שאפשר לצפות לה. בסוף עבודת הפריצה ניתן לבקשה קבלה עם פרטיו האישיים של הפורץ, באם רוצים ליצור עימו קשר בשלב מאוחר יותר כדי לעשות פולואפ לגבי הטיפול בדלת. כמו גם לבדוק אם ביכולתו להחליף את הצילינדר – במידה ויש צורך להסיר אותו – כדי שיהיה אפשר לקבל דלת נעולה מחדש, בתום הליכי הפריצה. דבר מה שיכול להיות בהחלט מועיל – שכן הדלת כנראה לא תהא נעולה בסוף עבודת הפריצה. על כן, אם הפורץ יכול להחליף את הצילינדר – ייתכן שזה יספק סגירת מעגל מלאה לעניין ויהיה ניתן להשתמש בדלת באופן מיטיב ופשוט כבעבר. לא רק שאינה נעולה, אלא גם ביכולתה להינעל כשרוצים. באשר למחיר של פורץ דלתות – כמובן, שהדבר נע ונד עם כל נותן שירות, בהתאם למורכבות הפריצה ולמיקומה הגיאוגרפי שהרי פורץ דלתות מראשון לציון יכול לקחת מחיר שונה מברמת הגולן. ניתן לנהל שיחת תיאום ציפיות טרם הזמנת השירות.

 

 

 

 

 

 


Deprecated: Creation of dynamic property WP_Query::$comments_by_type is deprecated in /home/527537.cloudwaysapps.com/zepdaqeudq/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1530