פורץ מנעולים

זמינות 24/7

בימים בהם על רבות מהדלתות, הרכבים והכספות יש מנעול – סביר להניח שגם ייתכנו מקרים בהם אין דרך וגישה לפתוח אותן. מדוע זה כך? ובכן, זה מבקש לעשות שני דברים: לדעת איפה המפתח ולשמור עליו במקום בטוח. גם אם אנחנו יודעים איפה המפתח שפותח את המנעול – לא תמיד שמנו אותו במקום בטוח, ואם כן שמנו – אנחנו לא בהכרח יודעים או זוכרים איפה הוא נמצא. על כן, ייתכנו מצבים של שהייה מחוץ לדלת נעולה, מבלי לדעת כיצד לעבור אותה – שכן המפתחות לא זמינים. מעבר לכך, גם אם השתדרגנו וכעת אנחנו עוסקים במנעולים שיש להם נעילה דיגיטלית – זה אומר שמתבקש לזכור את הקוד – לא תמיד אנחנו יודעים או זוכרים את הקוד, על כן גם במקרה זה אין גישה. פורץ מנעולים אינו מדריך איך לפרוץ מנעולים – אלא פורץ אותם בעצמו. על כמו תיאור תפקידו כמנעולן פורץ מנעולים. הוא יכול לעבוד כפורץ מנעולים חשמלי, פורץ מנעולים לאופנוע – וכן הלאה. כל דבר ודבר שיש לו מנעול, ופורץ המנעולים יודע כיצד לעבוד איתו, זה דבר שניתן לעשות לו מה שנקרא – פריצת מנעולים. בין אם פורץ המנעלים הוא מפרדיס או מראשון לציון – הוא יודע כיצד לבצע פריצת מנעולים ואף לכתוב על זה מאמר – כי בזה הוא עובד, זוהי מלאכתו.

נשמח ליצור איתך קשר

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

פורץ מנעולים 24 שעות

כאשר נתקעת הדלת, המנעול לא נפתח – זה יכול לקרות בכל שעות היום, לא רק בשעות האור השמחות והשמשיות – בהן ניתן לקרוא לעזרה ותמיכה מכל עובר ושב שבמקרה נמצא בסביבה. לעתים זה יכול לקרות בשעות שלא נמצאים בהן אנשים, כמו גם לא ברור אם פורצי מנעולים עובדים בהן – על פי כן, יש חברות מנעולנים, אשר מעסיקות מנעולנים – שעובדים 24 שעות ביממה. למעשה, זה מעין מצב כוננות שכזה, כאשר יש קריאה לפתיחת מנעול – ייתכן מאוד שיש בעל מקצוע מוכשר, מלאכתו נאמנה – שישמח לקבל את הקריאה ויעזור לפתוח את המנעול, במידה וכמובן הדבר חשוב מספיק כדי לקרוא לפורץ מנעולים להגיע לנקודה כלשהי בשעת לילה מאוחרת. בהרבה מן המקרים, מסתמן שהמפתחות נמצאים דווקא בכיס השני, או שיש מפתח רזרבי. על כן – אם במקרה נוצר מצב בו אנשים לא מצליחים לעבור מסלול מסוים, ייתכן שזו הזמנה רגע לעצורו לנשום ולבדוק את האפשרויות הקיימות.  במידה ובאמת נדמה שיש צורך נחוש להזמין פורץ מנעולים – ייתכן שהוא באמת זמין 24 שעות, על כן הפתרון זמין ונגיש וניתן פשוט להרים טלפון כדי לקבל את השירות. כמה נפלא.

פורץ מנעולים – יצאת צדיק

יש חברות פריצת מנעולים שמראות כי הן השתתפו בתכנית "יצאת צדיק" ועל כן זה מתנוסס באתר שלהן ויכול להוות רושם ראשוני מוצלח עבור קהל הלקוחות. אם כי חשוב להבהיר, כי יש מנעולנים שלא עלה בידם להשתתף בתכנית, על כן ייתכן שיש מנעולנים רבים שהם למעשה מאוד -מאוד אמינים וערכיים וכי אפשר פשוט לסמוך על תחושת הבטן ולהזמין את המנעולן שנדמה כמתאים ביותר למשימה. מנעולנים מסוימים מגיעים עם תעודת יושר מהמשטרה – שהוציא במיוחד למקרה זה, אם כי זה רק מעיד על כך שאין להם עבירות פליליות קודמות, מאשר על ערכים פנימיים מסוימים. פורץ מנעולים מומלץ הוא אחד שיודע את עבודתו, שנמנע מנזק מיותר למנגנון הנעילה וגם שמזהה את בעל הקריאה כבעל הנכס – על ידי שימוש בתעודת זהות, כדי לוודא שהנכס שעבורו נקרא המנעולן לפריצה – אכן שייך לבעל הקריאה. נוסף על כך, ניתן לבקש לראות תעודת הסמכה מקצועית למנעולנות, דבר מה שיכול להעיד על קיומה של מומחיות מסוימת בתחום.

פריצת מנעולים מחיר

כאשר מבקשים  מפורץ מנעולים לתת הצעת מחיר – זה יכול להשתנות מאדם לאדם. יש אנשים שיחפשו בגוגל "פורץ מנעולים השוואת מחירים" ו-"פורץ מנעולים מחירון", כמו גם "מחירון פריצת מנעולים" ו-"פריצת מנעולים מחירים" כדי למצוא הצעת מחיר שנראית להם מתאימה. אך חשוב לזכור שזה נע ונד עם כל בעל מקצוע, כמו גם בהתאם לתנאים – באם זה שעת לילה, שבת וחג. נוסף על כך – ייתכן שניתן לשקול גורמים אחרים חוץ ממחיר, כמו אמינות, מומחיות והיעדר נזקים למנעול – וכיוצא בזה. ייתכן שזה חשוב בהרבה מהצעת מחיר. בכל מקרה, מחירון פריצות מנעולים מתחיל בהצעת מחיר של 99 ₪ לביקור של מנעולן.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו 077-2318883